Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vaji i bajames së ëmbël Drasanvi 250 ml

1,000.00 L
Next

Collmar Beauty Drasanvi

4,200.00 L
Next Product Image

Alerphyt 36 kapsula Drasanvi

2,350.00 L

Description

Alerphyt® është një shtesë ushqimore që kombinon ekstrakte të ndryshme të perimeve: Hithra
jeshile,dhe Quercetin (një bioflavonoid e cila është një substancë natyrale që gjendet në shumë fruta
dhe perime) të nxjerra nga mollët dhe qepët e kuqe. Ai gjithashtu përmban Bromelain (nga ananasi),
N-acetilcisteinë dhe Vitaminë C.
Ky kombinim i shkëlqyeshëm vjen në kapsula, dhe është i përshtatshëm dhe vegjetarianë.
Alerphyt® eshte antialergjiku natyral stinor apo nga virozat I cili do ju largoje alergjite pa asnje efekt
anesor ( si psh nuk jep gjume)

Perdorimi:
Dy javë pas fillimit të pranverës:* 1 kapsulë në ditë, mundësisht pas mëngjesit.
Gjatë pranverës: 2 – 3 kapsula në ditë pas vakteve kryesore.
* Ne ju rekomandojmë të filloni të merrni këto shtesa para ardhjes së pranverës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alerphyt 36 kapsula Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping