Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben Crecimiento (300 gr )

580.00 L
Next

Nutriben Crecimiento Lacte 300 gr ( me qumesht te adaptuar)

680.00 L
Next Product Image

Alivit Confort 150 gr( Caj per bebe,nga dita e pare e jetes)

1,200.00 L

Description

Caj per dhimbjet e barkut dhe problemet gastrointestinale.

 

Perberja : Maltodextrine,ektstrakt I tretshem kamomili dhe lulemine.

 

Perdorimi : Tretet ne uje te fresket ose te ngrohte,te vluar paraprakisht.

Mund te shtohet edhe ne biberonin me qumesht.Mos I shtoni sheqer.

Te ruhet ne vend te fresket dhe pa lageshtire.

Te ruhet me kapak te mbyllur pas hapjes.

Pa sheqer te shtuar

Pa kolorante

Pa konservante

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alivit Confort 150 gr( Caj per bebe,nga dita e pare e jetes)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping