Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Locion trupi me vaj kërpi Ecocert BIO (300 ml) Drasanvi

1,950.00 L
Next

Shkume demakijuese me Argan Ecocert bio Drasanvi 150 ml

1,450.00 L
Next Product Image

Argan Locion Trupi Ecocert BIO 300 ml Drasanvi

1,950.00 L

Description

Locion Trupi Argan i Drasanvi rekomandohet  për lëkurën e dehidratuar

Formulimi i tij, i pasuruar me vaj Argan dhe kimotipe të vajit esencial Lavandin dhe Limon, është krijuar për të ushqyer lëkurën dhe per ti dhen shkelqimin e munguar

sasia : 300 ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Argan Locion Trupi Ecocert BIO 300 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping