Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Aspirator nazal anatomic

1,350.00 L
Next

Guackat e gjirit Suavinex

1,550.00 L
Next Product Image

Aspirator I thjeshte nazal ne forme pompe

550.00 L

Description

Ndihmon në pastrimin e rrugëve të frymëmarrjes, duke e bërë më të lehtë për foshnjën tuaj të flejë dhe ushqehethundet pastrohen  duke shtypur butësisht pompen e vogel me duart tuaja

Thelbësore në higjenën dhe kujdesin për bebet.

Nga 0+

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aspirator I thjeshte nazal ne forme pompe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping