Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben Crecimiento Lacte 300 gr ( me qumesht te adaptuar)

680.00 L
Next

Aspirator I thjeshte nazal ne forme pompe

550.00 L
Next Product Image

Aspirator nazal anatomic

1,350.00 L

Description

Aspiratori i anatomic nazal , Suavinex është krijuar për të lehtësuar foshnjën nga sikleti dhe vështirësit në frymëmarrje që mund të shkaktojnë bllokim të hundëve, veçanërisht në fëmijët e vegjël që akoma nuk dinë të fryhen vetë. Më shumë informacion.

Nga 0 muaj. Thelbësore në higjenën dhe kujdesin për bebet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aspirator nazal anatomic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping