Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pompe gjiri manuale

6,800.00 L
Next

Biberon antikolik 180 ml (small)

2,000.00 L
Next Product Image

Biberon antikolik 180 ml (adaptive)

2,000.00 L

Description

Biberoni ZERØ.ZERØ me qese antikolike funksionon në të njëjtën mënyrë si gjëndrat e qumështit.
Sistemi i tij parandalon futjen e ajrit ne shihse , ne kte menyre foshnja ka 0 dhimbje nga kolikat.

Koka e biberonit silikoni shumë e butë, simulon formën, gjatësinë dhe prekjen e thithkës së nënës.

 

Rrjedha adaptive: lejon që pak a shumë qumeshti të kalojë në varësi të forcës me të cilën foshnja thith.
Veçanërisht i dizejnuar për të kombinuar gjoksin me biberonin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biberon antikolik 180 ml (adaptive)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping