Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Biberon antikolik 180 ml (small)

2,000.00 L
Next

Kruajtese dhembesh (ne forme lepuri)

900.00 L
Next Product Image

Biberon antikolik 270 ml ( fluks i mesem)

2,280.00 L

Description

Biberoni ZERØ.ZERØ me qese antikolike funksionon në të njëjtën mënyrë si gjëndrat e qumështit.
Sistemi i tij parandalon futjen e ajrit ne shihse , ne kte menyre foshnja ka 0 dhimbje nga kolikat.

Koka e biberonit silikoni shumë e butë, simulon formën, gjatësinë dhe prekjen e thithkës së nënës.

 

Fluksi i mesëm: lejon të kalojnë të gjitha llojet e lëngjeve me densitet të mesëm. Ideale për qumësht gjiri
ose formule.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biberon antikolik 270 ml ( fluks i mesem)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping