Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Fruta & go! Mollë dhe banane +6muaj Nutriben

270.00 L
Next

Locion Rosa Mosqueta 300 ml Drasanvi

1,950.00 L
Next Product Image

Fruta & go! Banane, luleshtrydhe dhe kos natyral. Nutriben

270.00 L

Description

Fruta & go ! Banane, luleshtrydhe dhe kos
Nga 12 muaj

100% fruta natyrale.
Pa gluten, pa konservant ose ngjyrues
Nuk përmban sheqerna të shtuar. *
Pa vaj palme.

sasia: 90gr

Mosha: +12 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fruta & go! Banane, luleshtrydhe dhe kos natyral. Nutriben”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping