Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Fruta & go me fruta te ndryshme +12 muaj Nutriben

270.00 L
Next

Fruta & go! Mollë dhe banane +6muaj Nutriben

270.00 L
Next Product Image

Fruta & Go Dardhë, banane, portokall dhe biskotë +6 muaj

270.00 L

Description

Smothies 100% natyrale me perberje :Dardhë, banane, portokall dhe biskotë

100% fruta natyrale.
Pa qumësht.
Pa vaj palme.
Nuk përmban sheqerna të shtuar. *

sasia: 90 gr

Mosha: +6 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fruta & Go Dardhë, banane, portokall dhe biskotë +6 muaj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping