Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben drithera pa gluten me molle dhe qumesht te adaptuar

700.00 L
Next

Fruta & Go Dardhë, banane, portokall dhe biskotë +6 muaj

270.00 L
Next Product Image

Fruta & go me fruta te ndryshme +12 muaj Nutriben

270.00 L

Description

Smothies natyrale me perberje frutash (ananas, frut pasioni,molle,dardhe,mango,banane)

100% fruta natyrale.
Pa gluten.
Nuk përmban qumësht.
As konservantë dhe as ngjyrues
Nuk ka sheqerna të shtuar. *
Pa vaj palme.
Sasia: 90gr

mosha : +12 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fruta & go me fruta te ndryshme +12 muaj Nutriben”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping