Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Travel bag – set esencial udhetimi

3,000.00 L
Next

Sierra Cazorla (uje per femije) 0.33 l

150.00 L
Next Product Image

AD2 ( ebbe) – krem per dermatitin atopik 100 ml

2,100.00 L

Categories: ,

Description

AD2 eshte kremi i cili perdoret per dermatitin atopik

Formula e tij me ujë deti dhe  me më shumë se 75 minerale,

përforcon efektin e barrierës dhe përshpejton procesin natyral të riparimit të lëkurës.

Teksturë e lehtë me përthithje të shpejtë, e përshtatshme për fëmijë dhe të rritur.

 

sasia: 100 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AD2 ( ebbe) – krem per dermatitin atopik 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.