Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Moringa Bio (125 g)

1,350.00 L
Next

Green Life (500 ml)

3,200.00 L
Next Product Image

Red Life (500 ml)

3,200.00 L

Description

Red life eshte nje kompleks bimor i cili rekomandohet per kontrollin  e peshes , oreksit, dhe purifikimin e zoreve

 

Doza e rekomanuar ditore : 30 ml

mund te konsumohet edhe me lengje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Red Life (500 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.