Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Cuco all silicone 6-18 muaj

650.00 L
Next

Termometer Infrared PRIM

4,900.00 L
Next Product Image

Alivit Suenos 150 Gr ( Caj Gjumi)

1,400.00 L

Description

Caj per bebe per qetesim dhe gjume te qete. Me melis, lule bliri,lule limoni,portokalli dhge qitro.

Perdorimi: Tretet ne uje te fresket ose te ngrohte, te valuar paraprakisht. Mund te shtohet edhe ne biberonin  me qumesht.

150 gr , Pa gluten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alivit Suenos 150 Gr ( Caj Gjumi)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.