Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Conceptio Endolib (90kapsula)

4,500.00 L
Next

Chrome – Krom me ampula nga Granions ( 30 ampula)

1,600.00 L
Next Product Image

Conceptio Femme- 30 kapsula

2,400.00 L

Description

Kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin normal falë zinkut – Rekomandohet per te gjitha femrat qe kane  dëshire për shtatzëni.

Përdorimi:1 kapsulë në mëngjes gjatë vaktit te mëngjesit me një gotë të plotë ujë dhe 1 kapsulë në mbrëmje gjatë vaktit te  darkës. Periudha 6 mujore. Rekomandohet sapo dëshironi të mbeteni shtatzënë. Mbajeni larg nxehtësisë dhe lagështisë.

Përbërësit:Oksid magnezi, veshja: xhelatinë peshku, acid askorbik (vitaminë C), acetat d-alfa-tokoferol (vitaminë E), citrat zinku, maja e dozuar me selen, niacinamide (vitaminë B3), agjent kundër ngurtësimit:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Conceptio Femme- 30 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.