Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Argan Shampoo Ecocert BIO 500 ml Drasanvi

2,000.00 L
Next

Sérum Rosa Mosqueta BIO 30 ml

2,000.00 L
Next Product Image

Krem fytyre me Rosa Mosqueta ECOCERT BIO 50 ml Drasanvi

2,900.00 L

Description

Krem organik me Rosa Mosqueta përmban 95% acide yndyrore të pangopura, të cilat stimulojnë rigjenerimin natyral të lëkurës. Aplikimi i përditshëm i këtij vaji siguron ushqyesit e nevojshëm për nje lëkurë të shëndetshme. ·        Hidraton lëkurën: krijon një shtresë mbrojtëse duke ndihmuar në mbajtjen e molekulave të ujit të domosdoshëm për të ruajtur hidratimin e duhur.·        Ushqen lëkurën: përmes acideve yndyrore të pangopura, të cilat sigurojnë sasinë e ushqyeseve që i nevojiten lëkurës.·        Redukton rrudhat dhe shenjat e plakjes së parakohshme: falë fuqisë rigjeneruese të acideve linoleike dhe linolenike, të pranishme në përbërjen e saj, pasi ato marrin pjesë në sintezën e kolagjenit.

 

Sasia: 50 ml

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem fytyre me Rosa Mosqueta ECOCERT BIO 50 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.