Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

L-karnitinë 2000 mg 20×15 ml shishka Drasanvi

3,400.00 L
Next

Koke zevendesuese antikolike (zero-zero) Large

1,070.00 L
Next Product Image

Propolkid Shurup për Fëmijë 150 ml Drasanvi

1,660.00 L

Description

Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar. Propolkid është një shtesë ushqimore e krijuar për fëmijë mbi 8 vjeç. Përmban Propolisi, Echinacea, Acerola dhe Xhuxh Everlast. Përmban gjithashtu nivele të larta të vitaminës C nga Acerola, e cila kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar. Acerola është një frut i kuq që përmban sasitë më të larta të vitaminës C nga çdo frut. Propolkid ka një aromë të këndshme të luleshtrydhes, duke e bërë atë të shijshme për fëmijët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Propolkid Shurup për Fëmijë 150 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.