Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Green Life (500 ml)

3,200.00 L
Next

SHURUPI I QEPES ME MJALTE PER FEMIJE – (250 ML)

1,650.00 L
Next Product Image

PSYLLIUM- KETO (200G)

1,700.00 L

Categories: , Tag:

Description

(86% permbajtje Fibrash)

PRODUKT USHQIMOR

NGREDIENTET: 100% Psyllium Pluhur

Psylliumi eshte nje bime qe permban nje perqindje te larte fibrash, duke kombinuar ato te tretshme dhe te pa tretshme per te ndihmuar tranzitin intestinal.

PERDORIMI I SYGJERUAR:  Tretni 1-2 luge gjelle (5/10 g) nje here ne dite ne nje gote uje ose leng. Konsumojeni menjehere per te evituar xhelatinizimin e produktit. Pas marrjes se tij rekomandohet marrja e nje tjeter gote me uje ose leng. Gjithashtu mund te perdoret per te pasuruar recetat e bukeve apo tortave.

Ruajeni ne nje vend te fresket dhe te thate.

Nuk permban alergene.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PSYLLIUM- KETO (200G)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.