Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Natal Pro Alfa(0-6 Muaj)

1,550.00 L
Next

Nutribén® Potitos® Mollë, portokall dhe banane me biskota

250.00 L
Next Product Image

Nutribén® Natal Pro Alfa(0-6 Muaj)

2,850.00 L

Description

Nutribén® Natal Pro Alfa(0-6 Muaj) është një formulë e plotë që nga dita e parë.
Pasur me α-laktalbumin, proteina në qumështin e gjirit dhe *Pa Vaj Palme.

Additional information

Paketimi

800gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Natal Pro Alfa(0-6 Muaj)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.