Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sfungjeri natyral i madh

800.00 L
Next

Tamponet pambuku nga Suavinex (28 cope)

700.00 L
Next Product Image

Sterilizuesi elektrik Suavinex

9,200.00 L

Description

Sterilizuesi elektrik i përshtatshëm për pastrimin e biberonave, shisheve dhe aksesorëve për fëmijë. Avulli i tij intensiv i ujit funksionon duke eleminuar mikrobet dhe mikroorganizmat.

Praktike dhe shumë e lehtë për t’u përdorur!

 

kapacitet deri në 6 shishe 360ml Suavinex.

Tabaka me rrjetë për biberona më të vogla, dhëmbë dhe pajisje shtesë.

Përfshin mbajtesen  për të kapur aksesorët në një mënyrë higjenike.

Prodhuar me një trup elektrik, të heqshëm për funksionin e mikrovalës, i cili sterilizohet në 6 minuta.

Kapaku i saj lejon të mbajë pajisje sterile deri në 24 orë.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sterilizuesi elektrik Suavinex”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.