Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo Xplendor -300 ml (drasanvi)

1,920.00 L
Next

Biberon memory’s -270 ml (sxpro)

1,250.00 L
Next Product Image

Guri i aluminit-Drasanvi

800.00 L

Description

Guri i alumit është një mineral që punon në mënyrë efikase si deodorant.

Në vend që të mbulojë erën me parfum, ajo shkatërron bakteret që de-kompozojnë djersën dhe shkaktojnë erën e keqe.

Largon problemin e aromës së pakëndshme efekti i saj është afatgjatë, duke e lejuar atë të ndihet për disa orë.
Isshtë një produkt natyral 100%. Pa alkool, jo irritues, pa ngjyrë.

*Pa parfum. Hipoalergjik. Qëndrueshmëri e gjatë: Nëse përdoret siç duhet dhe nëse lahet dhe thahet pas çdo përdorimi, mund të zgjasë deri në 2 vjet.

*Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

*Mbajeni larg fëmijëve.

*Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guri i aluminit-Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.