Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Koka zevendesuese aspiratori nazal (10 cope)

800.00 L
Next

Oseogjenit 72 Kapsula Drasanvi

3,850.00 L
Next Product Image

Nutriben +4 muaj drithera me fruta dhe qumesht te adaptuar

700.00 L

Description

Paketimi 300 gram

mosha: nga muaji i 4

pergatitja: me uje

Dhe me e rendesishmja te jene PA VAJ PALME⚠️.
Linja e produkteve Nutriben kan si perberes:
✅Vitamina.
✅Kalcium.
✅Fosfor.
‼️Jane:
✅PA VAJ PALME.
✅Pa sheqer te shtuar.
✅Pa kolorante dhe konservante.
Shume i rendesishme eshte edhe fakti se #nutriben ka realizuar nje proces te prodhimit natyror pa procese kimike, gje qe krijon nje perparim te rendesishem teknologjik, behet fjale per ruajtjen e aromes origjinale te dritherave me ane te hidrolizes termik

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben +4 muaj drithera me fruta dhe qumesht te adaptuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.