Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Mualebi fillimi me fruta (300gr)

580.00 L
Next

Alivit Confort 150 gr( Caj per bebe,nga dita e pare e jetes)

1,200.00 L
Next Product Image

Nutriben Crecimiento (300 gr )

580.00 L

Description

Mualebia Nutriben Crecimiento perdoret per femijet +6 muaj.

Me perberes 11 vitamina , kalcium dhe fosfor

PA VAJ PALME

PA SHEQER TE SHTUAR

ME GLUTEN

Perberes te tjere:

Drithera 99% ( grure,tershere,elb,theker,miser,oriz)

Minerale : calcium dhe fosfor

Vitamin : C,niacin,E, acid pantotenik,B1,B6,A,acid folik,K1,Biotine,D3

Me arome vanilje

Duke filluar nga muaji i 6-te

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben Crecimiento (300 gr )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.