Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sananitos Crecimiento y Apetito Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L
Next

Sananitos Defensas 150 ml Drasanvi

1,500.00 L
Next Product Image

Sananitos barriga 150 ml nga Drasanvi (per dhimbjet e barkut)

1,500.00 L

Shqetesimet abdominale dhe gazrat karakterizohen nga dhimbja e barkut.

Sapo zhduken problemet me te rend ate cilat shoqerohen me te vjella ,temperature,diare,ato kthehen ne probleme te perkoheshme te cilat nuk jane te demshme per shendetin por jane bezdisese.

Behen te bezdiseshme dhe si dhimbjet e kolikave te cilat shfaqen dhe zhduken ne menyre te menjehershme.

Dhimbjet e barkut dhe gazrat jane nje nga shkaqet kryesore qe cojne ne konsulta pediatrike gjate viteve te para te jetes se femijes.

Description

 

Ky produkt duhet te perdoret nga :

Femije qe kane dhimbje barku

Femije qe kane shqetesime abdominale si rrjedhoje e nje sistema tretes te paformuar mire.

Femije qe kane probleme me me stomakun

Additional information

Sasia

150ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sananitos barriga 150 ml nga Drasanvi (per dhimbjet e barkut)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.