Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Set toddler per ushqyerjen e femijes +6 muaj

4,800.00 L
Next

Pomad mbrojtese dhe riparuese 75 ml

1,500.00 L
Next Product Image

Set “Night and Day ” cuco+vaj bebi dhe arush

3,600.00 L

Description

Seti me i bukur te cilin mund ta merrni per bebushin tuaj ose per dhurate .

Biberon i natës: me koke fiziologjike silikoni 0-6 muaj. 
Unaza e saj shkëlqen në errësirë, duke e bërë biberonin ideal për të fjetur.
Vaj masazhi, 30ml: Ky vaj masazhi do t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe qetësoni fëmijën tuaj para gjumit. 
Me 97% përbërës me origjinë natyrale dhe ekstrakt organik livando.
Lepurushi i bukur dou-dou, shumë e butë dhe super përkëdhelëse.
Ideale si dhuratë për të porsalindurin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set “Night and Day ” cuco+vaj bebi dhe arush”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.