Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shkume demakijuese me Rosa Mosqueta 150 ml

1,450.00 L
Next

Xhel dushi me vaj ulliri BIO 500 ml

1,800.00 L
Next Product Image

Shampo per floket me vaj ulliri BIO 500 ml

2,000.00 L

Description

Shampo me vaj  Ulliri e Drasanvi është krijuar posacerisht për flokë të thatë dhe të ndjeshëm. Falë formulimit të tij, i pasur me vajra esencialë të Ullirit dhe Kimioterapeutik të Tangerinës dhe Lavandinit, ai na siguron një efekt ushqyes, qetësues dhe forcues të fibrës së flokëve, duke lënë flokët të hidratuar dhe riparuar

sasia : 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per floket me vaj ulliri BIO 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.