Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Collmar Hair Drasanvi 350gr

4,050.00 L
Next

Flavogen Biphase 60 kapsula Drasanvi

3,800.00 L
Next Product Image

Tableta Collmar Magnesium Drasanvi [180 Tableta]

2,700.00 L

Description

Tableta Collmar është një shtesë e re ushqimore në formën e tabletave që ka të njëjtat veti si Collmar
me Magnez.
Tabletat Collmar është formuluar me Kolagjen Detare të Hidrolizuar Enzimatikisht, Acid Hyaluronic,
Magnez, Kalcium dhe Vitaminë C.
Prania e Vitaminës C në Collmar me Magnezium promovon sintezën e kolagjenit për të siguruar
kohezionin, elasticitetin dhe rigjenerimin e lëkurës së shëndetshme, kërcit dhe eshtrave.

  • Përmban 180 tableta
  • Perdorimi : 6 tableta ne dite

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tableta Collmar Magnesium Drasanvi [180 Tableta]”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.