Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Karroce TEKE- spot compact

68,000.00 L
Next

Karroce DUPLA – per binjake

290,000.00 L
Next Product Image

Cante shpine -bebecar

16,500.00 L

Description

Çantat e shpinës Bébécar ofrojnë të gjithë hapësirën e ruajtjes që ju nevojitet për gjërat thelbësore të foshnjës dhe përshtaten në mënyrë të përkryer me lookun tuaj për t’i dhënë nje imazh edhe me te bukur  pamjes suaj.
Çanta e shpinës përmban tre xhepa të jashtëm dhe një xhep të madh të brendshëm,

çanta e shpinës gjithashtu përfshin një dyshek ndërrimi udhëtimi.
E disponueshme në pëlhura Magic dhe Speciale ne ngjyren gri

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cante shpine -bebecar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.