Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shkume demakijuese me vaj ulliri Bio -drasanvi (150ml)

1,450.00 L
Next

Aloe Vera xhel (riparues i lekures) 200 ml

2,600.00 L
Next Product Image

Shampo Biotin dhe Aloe vera – Flokë të thatë dhe pa jete1000 ml

1,550.00 L

Description

Shampo hidratuese për flokë të thatë, të brishtë dhe pa jete te demtuar apo dekoloruar).

Formula e saj funksionon duke pastruar flokët duke i dhënë asaj hidratim shtesë.

Falë kombinimit të përbërësve aktivë,  flokët do te qendrojne më të butë , më të hidratuar dhe me shkëlqim.

përbërësit:

Biotin, Aloe Vera, Vitamina B5 dhe alga deti

 

sasia : 1 Liter

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Biotin dhe Aloe vera – Flokë të thatë dhe pa jete1000 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.