Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Xhel stick me arnica (3m+)

1,350.00 L
Next

Karrige Dueto nga Trama 2n1

19,600.00 L
Next Product Image

Trama trsnformer bad (krevat 3n1)

72,000.00 L

Description

Me krevatin tone 3N1  shumëfunksionale të ëndrrave, ju keni një krevat fëmijësh në dy madhësi të ndryshme për të porsalindurin tuaj
 Dhe për përdorim të mëvonshëm, ju mund ta shndërroni krevatin me lehtësi në dy karrige me tavolinë. 
Shtrati është i punuar nga druri më i mirë i pishës dhe ruhet në katër rrota (të frenueshme), që kursen hapësirë ​​dhe thjesht i freskët!

Sipërfaqja e shtrirë është e rregullueshme nga lartësia disa herë. 
Korniza me shirita, dysheku me tre pjesë dhe dy jastëkë sediljeje për karriget janë të përfshira në objektin e dorëzimit.
 Jastëkët janë bërë prej pëlhure magjike e cila është e ngopur me nano dhe për këtë arsye veçanërisht rezistente ndaj papastërtive.
Në një dizanj  moderne,dhe shume te bukur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Trama trsnformer bad (krevat 3n1)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.