Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sierra Cazorla (uje per femije) 0.33 l

150.00 L
Next

Triptofan Bicapa ( 60 kapsula)

2,950.00 L
Next Product Image

Triptofan 60 kapsula

1,700.00 L

Description

Triptofani është një aminoacid thelbësor që merret nga ushqimi dhe është i nevojshëm për prodhimin e serotoninës. 
Për të përforcuar veprimin, ne e plotësojmë veprimin e tij me magnez dhe vitaminë B6, e cila kontribuon në funksionin normal psikologjik.
 
Menyra e perdorimit:
Merrni 2 tableta në ditë. Njëra para mëngjesit dhe tjetra para drekës ose darkës.

Merrni vazhdimisht për tre muaj, pastaj bëni një pushim 1-mujor

Nje paketim permban 60 kapsula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Triptofan 60 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.