Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vitamineris imunitet (30 tableta qe shkrihen ne uje)

1,400.00 L
Next

Vitamine C liposomale (1000 mg) 60tableta

1,950.00 L
Next Product Image

Vitamineris Boost ( 10 blistera xhelatinoz)

1,400.00 L

Description

KUR DUHET PËRDORNI BOST VITAMINISË?
+ Lodhje
+ Stresi dhe puna e tepërt
+ Stresi i tepërt fizik dhe mendor
+ Udhëtim
+ Ditë të gjata, intensive

(1) Vitamina C kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe në një metabolizëm normal të energjisë. Ndihmon sistemin nervor të funksionojë normalisht dhe të luftojë stresin oksidativ.
(2) Zinku kontribuon në një funksion normal kognitiv (përqendrim, vigjilencë, të mësuar) dhe në luftën kundër stresit oksidativ. Ai është i përfshirë në ruajtjen e shikimit normal dhe funksionimin normal të sistemit imunitar.
(3) Vitamina B5 kontribuon në performancën normale intelektuale dhe në sintezën normale të neurotransmetuesve.
(4) Magnezi kontribuon në funksionimin normal të muskujve dhe ruajtjen e funksionit normal psikologjik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamineris Boost ( 10 blistera xhelatinoz)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.