Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vitamineris Energji 1000 mg (30 tableta qe shkrihen ne uje)

1,400.00 L
Next

Vitamineris Boost ( 10 blistera xhelatinoz)

1,400.00 L
Next Product Image

Vitamineris imunitet (30 tableta qe shkrihen ne uje)

1,400.00 L

Description


KUR TË PËRDORNI IMUNITETIN E VITAMINISËS?
+ Periudha dimërore ose kulmet e epidemisë
+ Ndryshimi i sezonit
+ Konvaleshenca
+ Lodhje
+ Stresi dhe puna e tepërt

(1)Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në luftën kundër stresit oksidativ.
(2) Vitamina A kontribuon në ruajtjen e mukozave normale.
(4) Vitamina C kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe në metabolizmin normal të energjisë.

SUPLEMENT USHQIMOR ME ËMBËLÇUES

30 DITË - 30 TABLETA EFEREVESHENTE

Pa kafeinë; pa sheqer; nuk ka kundërindikacione

Shije limoni - aromë natyrale

Prodhuar në Francë

*Origjina e përbërësve nga BE/jo BE

Pesha neto: 135 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamineris imunitet (30 tableta qe shkrihen ne uje)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.